Yönetim Kurulu

Yusuf Şenel

Yönetim Kurulu Başkanı

1979 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen Yusuf Şenel küçük yaşlardan itibaren eğitim ve iş hayatını birlikte yürütmüştür. Lise eğitimini Bolu Mimar İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde okuyarak 1998 yılında mezun olmuştur. Kahramanmaraş Sütçü İmam üniversitesi Tekstil mühendisliği bölümünde üniversite eğitimine başlamasına rağmen iş hayatındaki fırsatları görerek eğitimini yarım bırakmış, çalışma hayatına atılmıştır. Çeşitli sektörlerde yöneticilik deneyiminden sonra kendi işini kurmuştur. 2009 yılında faaliyete başlayan Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.’nin kuruluşundan itibaren görev yapmış,  2012 yılında şirket hisselerinin tamamını devir alarak bugünlere getirmiştir. Halen  Naturel Grup bünyesinde bulunan, Savunma Sanayi, Bilişim, Enerji , Tekstil gibi değişik sektörlerde faaliyet gösteren  şirketlerinin yönetim kurulu Başkanlığını yapmaktadır.               

Cem Göçmen

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Genel Müdür

1973 yılında dünyaya gelen Cem Göçmen Orta ve Lise eğitimini Özel Toros Koleji ve Adana Fen Lisesinde, üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde, Yüksek Lisansını ise Bremen Üniversitesinde tamamlamıştır. Çalışma hayatında çok uluslu firmalar için Elektrik ve Doğal Gaz sektörlerinde danışmanlık yapmış, Kazakistan ve Dubai’de inşaat işleri yapmış, Türkiye’de, Kazakistan’da, Vietnam’da, Ukrayna’da, İtalya’da ve İspanya’da Güneş ve Rüzgar Santralleri projeleri geliştirmiş, ayrıca Türkiye’de çok uluslu bir firmanın Solar İş Birimini yönetmiştir. Halen Naturel Yenilenebilir Enerji bünyesinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdür görevlerine devam etmektedir.

Ebru Şenel

Yönetim Kurulu Üyesi

1981 yılında Kahramanmaraşta dünyaya gelen Ebru Şenel, 2000 yılında Kahramanmaraş Kız Meslek Lisesinden mezun olmuştur. 2004 yılında Çocuk gelişimi ve eğitimi alanında lisans eğitimin tamamlamıştır. Çalışma hayatına öğretmen olarak başlamış, 2009 yılına kadar öğretmenlik yapmaya devam etmiştir. 2009 yılında Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.de çalışmaya başlamıştır. Halen şirketin Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Hilal Aslan

Yönetim Kurulu Üyesi

1990 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelen Hilal Aslan,lise eğitimini Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lise’sinde;üniversite lisans eğitimini ise Gazi Üniversitesi Gazi Meslek Yüksekokulu Muhasebe Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır.Kariyerini Muhasebe ve İnsan Kaynakları sektöründe ilerletmeye devam eden Hilal Aslan,şu an Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş. bünyesinde İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini sürdürmektedir.

Doç. Dr. Uğur Yiğit

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1989 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. 1996 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde “Avrupa Toplulukları(Hukuku)” alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 2003 yılında Marmara Üniversitesi SBF de Mali Hukuk dalında, 2008 yılında yine aynı üniversitede Bankacılık dalında Doktorasını tamamlamıştır.  Çalışma hayatında; Ankara Hakimliği  2012- 2017(Ekim 2017’de isteğiyle emekli), Adalet Bakanlığı Tetkik hakimliği  2005-2012, Cumhuriyet Savcılığı 1994-2005, Hakim Adaylığı 1991-1994 yapmıştır.
Çalışma hayatı süresince çok sayıda dergide makalesi yayınlanan Doç.Dr.Uğur Yiğit’in Vergi Hukuku, Vergi Kaçakçılığı ve Suçları, Avrupa Topluluğu Ortak Tarım Politikası gibi çeşitli alanlarda yayınlanmış kitapları bulunmaktadır. Halen Naturel Yenilenebilir Enerji bünyesinde (Bağımsız) Yönetim Kurulu üyeliğine devam etmektedir.

Ziya Akbaş

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1962 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen Ziya Akbaş,lisans eğitimini Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde;Yüksek Lisans eğitimini ise,Piri Reis Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme Yönetimi (MBA) alanında yapmıştır.Ziya Akbaş,1987-1997 yılları arasında çeşitli özel sektör firmalarında Muhasebe Sorumlusu,Bölge Muhasebe Şefi ve Bölge Müdürü olarak çalışmıştır.1997 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olan Ziya Akbaş,aynı zamanda Türk Patent Enstitüsü’nde Marka Vekili ve Kamu Gözetim Kurumu’nda Bağımsız Denetçi olarak görev almıştır.2014-2017 yılları arasında Aselsan’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.Ziya Akbaş şu an Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş. bünyesinde Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.