Yönetim Kurulu

Yusuf Şenel

Yönetim Kurulu Başkanı

1979 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen Yusuf Şenel küçük yaşlardan itibaren eğitim ve iş hayatını birlikte yürütmüştür. Lise eğitimini Bolu Mimar İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde okuyarak 1998 yılında mezun olmuştur. Kahramanmaraş Sütçü İmam üniversitesi Tekstil mühendisliği bölümünde üniversite eğitimine başlamasına rağmen iş hayatındaki fırsatları görerek eğitimini yarım bırakmış, çalışma hayatına atılmıştır. Çeşitli sektörlerde yöneticilik deneyiminden sonra kendi işini kurmuştur. 2009 yılında faaliyete başlayan Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.’nin kuruluşundan itibaren görev yapmış,  2012 yılında şirket hisselerinin tamamını devir alarak bugünlere getirmiştir. Halen  Naturel Grup bünyesinde bulunan, Savunma Sanayi, Bilişim, Enerji , Tekstil gibi değişik sektörlerde faaliyet gösteren  şirketlerinin yönetim kurulu Başkanlığını yapmaktadır.               

Cem Göçmen

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Genel Müdür

1973 yılında dünyaya gelen Cem Göçmen Orta ve Lise eğitimini Özel Toros Koleji ve Adana Fen Lisesinde, üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde, Yüksek Lisansını ise Bremen Üniversitesinde tamamlamıştır. Çalışma hayatında çok uluslu firmalar için Elektrik ve Doğal Gaz sektörlerinde danışmanlık yapmış, Kazakistan ve Dubai’de inşaat işleri yapmış, Türkiye’de, Kazakistan’da, Vietnam’da, Ukrayna’da, İtalya’da ve İspanya’da Güneş ve Rüzgar Santralleri projeleri geliştirmiş, ayrıca Türkiye’de çok uluslu bir firmanın Solar İş Birimini yönetmiştir. Halen Naturel Yenilenebilir Enerji bünyesinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdür görevlerine devam etmektedir.

Ebru Şenel

Yönetim Kurulu Üyesi

1981 yılında Kahramanmaraşta dünyaya gelen Ebru Şenel, 2000 yılında Kahramanmaraş Kız Meslek Lisesinden mezun olmuştur. 2004 yılında Çocuk gelişimi ve eğitimi alanında lisans eğitimin tamamlamıştır. Çalışma hayatına öğretmen olarak başlamış, 2009 yılına kadar öğretmenlik yapmaya devam etmiştir. 2009 yılında Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.de çalışmaya başlamıştır. Halen şirketin Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Fatih Tok

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1965 Samsun doğumlu Fatih Tok, 1990 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. 1993-2000 yılları arasında Cumhuriyet savcılığı, 2000-2011 yılları arasında Adalet müfettişliği ve Adalet Başfüttişliği yapan Fatif Tok, 2011-2018 yılları arasında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı yapmış ve sonrasında emekli olmuştur. Halen Naturel Yenilenebilir Enerji bünyesinde (Bağımsız) Yönetim Kurulu üyeliğine devam etmektedir.

Doç. Dr. Uğur Yiğit

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1989 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. 1996 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde “Avrupa Toplulukları(Hukuku)” alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 2003 yılında Marmara Üniversitesi SBF de Mali Hukuk dalında, 2008 yılında yine aynı üniversitede Bankacılık dalında Doktorasını tamamlamıştır.  Çalışma hayatında; Ankara Hakimliği  2012- 2017(Ekim 2017’de isteğiyle emekli), Adalet Bakanlığı Tetkik hakimliği  2005-2012, Cumhuriyet Savcılığı 1994-2005, Hakim Adaylığı 1991-1994 yapmıştır.
Çalışma hayatı süresince çok sayıda dergide makalesi yayınlanan Doç.Dr.Uğur Yiğit’in Vergi Hukuku, Vergi Kaçakçılığı ve Suçları, Avrupa Topluluğu Ortak Tarım Politikası gibi çeşitli alanlarda yayınlanmış kitapları bulunmaktadır. Halen Naturel Yenilenebilir Enerji bünyesinde (Bağımsız) Yönetim Kurulu üyeliğine devam etmektedir.